E-shopy

Vůně na wc a stíka do pisoáru 4toilet

Roušky, respirátory a rukavice spolu s bezdotykovými dávkovači a dezinfekcí zajistí efektivní, bezpečnou ochranu proti virům a bakteriím jak pro vás, tak pro vaše zaměstnance či klienty. Specializujeme se také na osvěžující interiérové vůně v oblíbených variantách – mango, citrus, jablko se skořicí, kiwi s grapefruitem nebo oceán.  Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

Nezaměnitelný vzhled přírodního kamene promění Vaše bydlení k nepoznání. Nabízíme obkladový kámen z břidlice, kvarcitu i travertinu vhodný jak do interiérů, tak i venkovního prostředí. Našim zákazníkům poskytujeme 25letou záruku, vzorky zdarma a výběr z několika barevných variací. Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

logoPestrá nabídka kvalitních vín od moravských i zahraničních vinařů, ale především kompletní portfolio příslušenství pro víno – od otvíráků a sklenic přes boxy a stojany na víno až po dekantační karafy, nálevky a další nezbytný sortiment. Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

ZABAVNEHRADYNafukovací skákací hrady, skluzavky, lezecké stěny a spousta dalších atrakcí jsou připraveny k pronájmu i prodeji. Jednotlivé atrakce lze po potisku reklamním logem zužitkovat pro účinnou propagaci. Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

Plovoucí molo, z anglického „floating docks“, představuje moderní, flexibilní a ekonomické řešení, jak vytvořit lodní přístaviště, stejně jako atrakce pro návštěvníky koupališť či akvaparků. Naše plovoucí mola spolehlivě využijete jak na moři, tak ve sladkých vodách, včetně řek, jezer a rybníků, přehrad, bazénů apod. Plováky, nárazníky a další prvky disponují vysokou odolností vůči UV, soli či chloru, vlnám, a dokonce mrazům. Více informací.

tlacitko_vstoupit