E-shopy

Vůně na wc a stíka do pisoáru 4toilet

Naše vonné závěsky a sítka si oblíbíte pro osvěžující vůně manga, citrusu, melounu, jablka se skořicí, kiwi s grapefruitem nebo svěží vůně oceán, ale také pro jejich dlouhotrvající účinek, výhodnou cenu a objemové slevy. Interiérové vůně dobře poslouží na toaletách, v domácnostech, kancelářích, restauracích apod. Více informací

tlacitko_vstoupit

 

 

Přímý dovozci přírodního kamenné Alfistone.cz

Nezaměnitelný vzhled přírodního kamene promění Vaše bydlení k nepoznání. Nabízíme obkladový kámen z břidlice, kvarcitu i travertinu vhodný jak do interiérů, tak i venkovního prostředí. Našim zákazníkům poskytujeme 25letou záruku, vzorky zdarma a výběr z několika barevných variací. Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

logoPestrá nabídka kvalitních vín od moravských i zahraničních vinařů, ale především kompletní portfolio příslušenství pro víno – od otvíráků a sklenic přes boxy a stojany na víno až po dekantační karafy, nálevky a další nezbytný sortiment. Více informací.

tlacitko_vstoupit

 

 

ZABAVNEHRADYNafukovací skákací hrady, skluzavky, lezecké stěny a spousta dalších atrakcí jsou připraveny k pronájmu i prodeji. Jednotlivé atrakce lze po potisku reklamním logem zužitkovat pro účinnou propagaci. Více informací.

tlacitko_vstoupit