O nás

 

ALFI Corp., s.r.o., provozuje několik e-shopů zaměřených na prodej zdravotních ochranných prostředků (www.zencomarket.cz), na víno a příslušenství pro víno (www.vse-pro-vina.cz, www.potreby-pro-vina.cz), kamenné obklady z břidlice, kvarcitu a travertinu (www.alfistone.cz), nafukovací atrakce (www.zabavnehrady.cz) a vůně pro toalety a pisoáry (www.4toilet.cz).

Mezi naše klienty a odběratele patří nemocnice, úřady, statní instituce, velkoobchody, vinárny a vinotéky, dárkové síně, letní koupaliště a rekreační zařízení, hotely a restaurace, stejně jako koneční spotřebitelé. Veškerý náš sortiment dlouhodobě distribuujeme nejen v České republice a na Slovensku. ale také po celé Evropě.

Naše milníky

  • 2008 – vznik velkoobchodu www.vse-pro-vina.cz, který se záhy stává předním českým a posléze i slovenským distributorem otvíráků na víno, dárkových krabiček a dalšího kvalitního příslušenství pro víno,
  • 2009 – založení společnosti ALFI Corp., s.r.o.,
  • 2012 – založení vlastní značky příslušenství pro víno a gastronomii PERFEGI,
  • 2013 – www.potreby-pro-vina.cz – vznik maloobchodní internetové prodejny s kompletní nabídkou příslušenství pro víno i kvalitních vín moravských vinařů,
  • 2013 – www.zabavnehrady.cz – rozšíření portfolia služeb o prodej a zakázkovou výrobu nafukovacích atrakcí,
  • 2014 – www.alfistone.cz – vznik maloobchodního internetového obchodu zaměřeného na prodej obkladů z přírodního kamene (břidlice, kvarcit, travertin,…),
  • 2015 – www.4toilet.cz – vznik maloobchodního internetového obchodu s prodejem interiérových vůní a vůní pro toalety.
  • 2020 – www.zencomarket.cz – ochranné prostředky proti covid19

Specialisté na potřeby pro vína a reklamní předměty

Doménou naší společnosti zůstává prodej kvalitních pomůcek pro víno světových značek (Puigpull, PullPluss, Pulltex, Rona aj.), a to jak ve standardní podobě, tak coby reklamní dárkové předměty opatřené potisky firemního loga, reklamního sloganu apod.

V roce 2013 jsme portfolio rozšířili o prodej kvalitních přívlastkových vín od jihomoravských vinařů v rámci e-shopu www.potreby-pro-vina.cz. A ve stejném roce byl zahájen prodej a pronájem skákacích hradů, skluzavek, reklamních předmětů a dalších nafukovacích atrakcí, které rovněž přizpůsobujeme reklamním a propagačním účelům.

Jakémukoli produktu umíme vtisknout podobu elegantního reklamního dárku a vybavit jej firemním logem či jiným motivem dle Vašeho přání.

Naše značky

Jsme výhradními dodavateli příslušenství pro víno značek PullPlus a Puigpull v České a Slovenské republice.

V roce 2012 jsme na trh přišli s vlastní značkou PERFEGI, pod kterou vyrábíme špičkové příslušenství pro víno, od otvíráků přes nálevky a zátky až po luxusní dárkové boxy, vždy ve špičkové kvalitě.

Naše nabídka zahrnuje otvíráky, skleničky a další sortiment vyhlášených sommeliérských značek, jako jsou Rona, Pulltex či Longlever.

Nafukovací atrakce

V roce 2013 jsme rozšířili své portfolio o prodej a zakázkovou výrobu nafukovacích atrakcí s kompletní nabídkou služeb na www.zabavnehrady.cz.

Skákací hrady a další nafukovací atrakce dokážeme vizuálně upravit a přizpůsobit propagačním účelům Vaší firmy.

Kamenné obklady Alfistone

V roce 2014 jsme zahájili provoz e-shopu www.alfistone.cz, a tím i prodej kamenných obkladů z populární přírodní břidlice, z kvarcitu a travertinu.

Náš obkladový kámen je vhodný jak do venkovního prostředí, tak do interiérů, vyniká jedinečným vzhledem, vysokou odolností a dlouhou životností.

Vůně do interiérů 4toilet

Od roku 2015 provozujeme maloobchod www.4toilet.czvůněmi do interiérů, toalet a pisoárů. Tyto kvalitní, dlouhotrvající závěsky a sítka si ihned získaly oblibu nejen v domácnostech, ale i hotelích, restauracích nebo kancelářích.

Logistika a e-shopy

Naše stabilní skladové zásoby čítají přes 350.000 kusů produktů umístěných ve skladu o velikosti 1.800 m2.

Pro maximální komfort nákupu nabízíme našim odběratelům několik možností platby, rychlost dodání i dopravu zdarma při nákupu nad stanovenou částku (jejich výše uvádíme na stránkách každého z e-shopů).

Od založení naší společnosti klademe maximální důraz na kvalitu a funkcionalitu provozovaných internetových prodejen. Naše moderní e-shopy jsou snadno přístupné nejen z PC, ale díky responzivnímu designu taky z tabletu nebo chytrého mobilu. Součástmi webů jsou dále jednoduché ovládání, fotografie produktů v ostrém rozlišení, detailní informace o produktech, články v poradně a také on-line podpora.