Naše milníky

2008 – www.vse-pro-vina.cz – vznik velkoobchodu, který se stal záhy předním českým i slovenským distributorem kompletního příslušenství pro víno
2009 – ALFI Corp., s.r.o. – založení společnosti
2012 – PERFEGI – založení vlastní značky příslušenství pro víno a gastronomii
2013 – www.potreby-pro-vina.cz – vznik maloobchodní internetové prodejny s kompletní nabídkou příslušenství pro víno i kvalitních vín moravských vinařů
2013 – www.zabavnehrady.cz – rozšíření portfolia služeb o prodej a zakázkovou výrobu nafukovacích atrakcí
2014 – www.alfistone.cz – vznik maloobchodního internetového obchodu zaměřeného na prodej obkladů z přírodního kamene
2015 – www.4toilet.cz – vznik maloobchodního internetového obchodu s prodejem interiérových vůní a vůní pro toalety
2020 – www.zencomarket.cz – ochranné prostředky proti covid19

Specialisté na potřeby pro vína a reklamní předměty

Doménou naší společnosti zůstává prodej kvalitních pomůcek pro víno světových značek (Puigpull, PullPluss, Pulltex, Rona aj.), a to jak ve standardní podobě, tak coby reklamní dárkové předměty opatřené potisky firemního loga, reklamního sloganu apod. V roce 2013 jsme portfolio rozšířili o prodej kvalitních přívlastkových vín od jihomoravských vinařů v rámci e-shopu www.potreby-pro-vina.cz. Ve stejném roce byl zahájen prodej a pronájem skákacích hradů, skluzavek, reklamních předmětů a dalších nafukovacích atrakcí, které rovněž přizpůsobujeme reklamním a propagačním účelům. Jakémukoli produktu umíme vtisknout podobu elegantního reklamního dárku a vybavit jej firemním logem či jiným motivem dle Vašeho přání.

Nafukovací atrakce

V roce 2013 jsme rozšířili své portfolio o prodej a zakázkovou výrobu nafukovacích atrakcí s kompletní nabídkou služeb na www.zabavnehrady.cz. Skákací hrady a další nafukovací atrakce dokážeme vizuálně upravit a přizpůsobit propagačním účelům Vaší firmy.

Alfistyle

V roce 2014 jsme zahájili provoz e-shopu www.alfistyle.cz, a tím i prodej kamenných obkladů z populární přírodní břidlice, kvarcitu, mramoru a travertinu. Náš obkladový kámen je vhodný jak do venkovního prostředí, tak do interiérů, vyniká jedinečným vzhledem, vysokou odolností a dlouhou životností. V roce 2019 jsme jako první v ČR představili novinku – 3D samolepicí kamenné obklady pod vlastní, registrovanou značkou ALFIstick®. Stále rozšiřujeme nabídku produktů a vybavení pro byt dům i zahradu. V našem e-shopu najdete kamennou dlažbu, mozaiku, bambusové podlahy nebo třeba unikátní samozavlažovací truhlíky.

Vůně do interiérů 4toilet

Od roku 2015 provozujeme maloobchod www.4toilet.cz s vůněmi do interiérů, toalet a pisoárů. Tyto kvalitní, dlouhotrvající závěsky a sítka si ihned získaly oblibu nejen v domácnostech, ale i hotelích, restauracích nebo kancelářích.