Vybíráme reklamní předměty

Jak vybrat reklamní dárek?

Reklamní předměty vybírejte vždy s ohledem na danou příležitost a osobu, které hodláte dárek věnovat.

Reklamní dárek pro obchodní partnery

Dárky pro významné obchodní partnery a klienty, s nimiž vás pojí ryze formální vztahy, určitě vybírejte z luxusních reklamních předmětů, které budou vás a vaši společnost dostatečně a náležitě reprezentovat.

Elegantní box na víno je v tomto případě vhodnější médium pro předání vína než papírová taška.

Jako dárky pro obchodní partnery využijte například rustikální krabičky, dřevěné a mahagonové boxy na víno, špičkové otvíráky na víno značek PERFEGI či PUIGPULL nebo skleničky na víno.

Tyto reklamní předměty opatříme logem, jménem či sloganem vaší společnosti, a to s využitím zvolené technologie potisku, pískování či gravírování, které jim dodají punc elegance a potřebný reprezentativní ráz.

Reklamní dárek pro šéfa a kolegy

Dobré jméno je nutné si budovat a udržovat také mezi kolegy na pracovišti, a to nezávisle na jejich postavení. Panují-li na pracovišti přátelské vztahy, také dárkový předmět, předávaný třeba na firemním večírku, může mít méně formální podobu.

Jako propagační dárek pro kolegyni, kolegu či šéfa tak poslouží různé dárkové krabičky, dárkové boxy a tašky na víno včetně krabiček zpodobených jako šachovnice, případně kadibudka. Pokud znáte vkus svého šéfa, nechte si u nás vyrobit dárkový předmět na míru. Součástí dobrého vína mohou být různé dekantační karafy, potěší také sady kvalitních sklenic na víno a hlavně kvalitní otvíráky na víno.

Reklamní dárky ve větším množství

Sháníte propagační dárky pro každého člena pracovního týmu, nebo pro celou firmu? Mužskou část zaměstnanců potěší samostatné otvíráky na víno nebo kvalitní vínopapírové tašce či jutové tašce. Ženy si zaručeně získáte sadou sklenic na víno.

Praktickým, oblíbeným a levným propagačním dárkem byly, jsou a budou propisky. Také reklamní propisky s potiskem dodáme ve vámi stanoveném nákladu.

Odkaz na sortiment produktů

Vybírejte z našich reklamních předmětů.

Jakou technologii pro reklamní předmět zvolit?

Při výrobě reklamních předmětů využíváme celou škálu technologií, od sítotisku a tamponového tisku přes tradiční pískování a ražbu až po moderní laserové gravírování a digitální tisk.

Poradíme vám, kterou z technologií zvolit vzhledem k zvolenému propagačnímu předmětu a jeho materiálu.

Jak potisk, tak pískování a další techniky vám zajistí kvalitní a elegantní logo či jiný grafický motiv, který se vašim obchodním partnerům či spolupracovníkům nadlouho vryje do paměti!

Proč si objednat reklamní dárek u nás?

1. Široká nabídka

Krabičky, boxy, zátky, nosiče, otvíráky, skleničky, karafy a další příslušenství pro víno, dále propisky a jiné propagační předměty, které vždy splní svůj účel!

2. Dárky a reklama vždy ve správných rukou

S našimi reklamními dárky už nemusíte váhat nad tím, zda jsou nebo nejsou přiměřené dané situaci!

Kvalitní boxy a pomůcky na víno s elegantní výzdobou obstojí při sebevýznamnějších příležitostech a udělají radost těm nejváženějším obchodním partnerům a zaměstnancům. Logo vaší firmy je na našich reklamních předmětech vždy na tom správném místě!

3. Dárky na míru i pro Míru

Nabízíme reklamní dárky vhodné pro formální i neformální účely, dárky, které potěší kamaráda, stejně jako významného obchodního klienta. Zhotovíme pro vás originální reklamní dárek na zakázku, podle vašeho návrhu a vámi požadované technologie.

4. Zkušenosti v oboru

Více než 5leté zkušenosti s výrobou různorodých reklamních dárků a dalších propagačních předmětů nám umožňuje vyhovět nejnáročnějším požadavkům ze strany našich odběratelů.