Vyrobíme skákací hrad pro vaše akce

Zajistíme pronájem, výrobu, montáž i odborný servis skákacích hradů a dalších nafukovacích atrakcí!

 

Pronájem skákacích hradů

Hledáte způsob, jak zatraktivnit Vaši firemní akci či veletrh a podtrhnout Vaši firmu či projekt mezi zákazníky a návštěvníky? Vyberte si z naší nabídky pronájmu skákacích hradů (budete přesměrování na náš e-shop Zabavnehrady.cz).

Pronájem skákacích hradů či jiných nafukovacích atrakcí je opravdu nejlepší způsob, jak propagovat vaši firmu na různých firemních a společenských akcí.

Výroba skákacích hradů na míru

Chcete své zákazníky, pracovníky a jejich děti ohromit takovou nafukovací atrakcí, jakou v životě neviděli? Stačí nám říct.

Skákací hrady, nafukovací skluzavky, lezecké stěny a další nafukovací atrakce na přání vyzdobíme vašimi firemními logy, obrázky či slogany a věřte, že si na nich pořádně „povyskočí“ nejen přítomné děti, ale i Vaše dobrá pověst a jméno!

S patřičným předstihem jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu skákacích hradů a dalších atrakcí podle vašich konkrétních představ a parametrů nebo na základě nabídky z našeho on-line katalogu skákacích hradů a nafukovacích atrakcí (budete přesměrováni na náš e-shop Zabavnehrady.cz).

Máte zájem o naše skákací hrady a nafukovací atrakce – jak postupovat:

Jak pronájem, tak výrobu nafukovacích atrakcí provedete s pomocí poptávkového formuláře na stránkách našeho e-shopu Zabavnehrady.cz.

Nebo nás kontaktujte.