VELKOOBCHOD

VŠE PRO VÍNA

Historie

Již v roce 2008, kdy velkoobchod vse-pro-vina.cz vznikl, bylo naším cílem stát se předními českými dodavateli špičkového značkového příslušenství pro víno – otvíráky na víno, skleničky, krabičky, boxy, tašky, dekantační karafy apod. O několik let později se nám toto přání splnilo. V současnosti distribuujeme náš sortiment mezi tisíce vinoték, restaurací, vinných sklepů a dalších odběratelů po celé České i Slovenské republice.

img

Komu jsou naše produkty určeny

Našimi odběrateli jsou především přímí prodejci vína (vinotéky, vinárny, vinné sklepy) nebo různá restaurační zařízení, hotely a další firmy, které se bez pomůcek pro víno neobejdou.

img

Proč nakupovat příslušenství pro víno v našem velkoobchodě?

Kompletní sortiment dárkových a sommeliérských potřeb pro vinotéky, bohatá nabídka kvalitních produktů renomovaných značek Perfegi, Longlever, Pullpluss, PuigPull atd., výhodnější ceny při objemnějších objednávkách, rychlá expedice zboží a doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč, množstevní slevy a věrnostní program.

Podívat se do velkoobchodu
img
img

SPOLUPRÁCE

Jakou formou s námi můžete spolupracovat

Velkoobchod Vše pro Vína.cz Velkoobchod vseprovina.cz Veškerý náš sortiment nabízíme prodejcům a distributorům velkoobchodně. Nabídka zahrnuje kvalitní vinařské potřeby, jako jsou otvíráky na víno, nálevky a zátky na víno, dárkové krabičky a boxy na víno, dárkové papírové a jutové tašky na víno, sklenice na víno a další.

Náš Affiliate program potřeby pro Vína.cz je určen pro všechny majitele webových stránek, e-shopů, blogů, správce sociálních sítí, webmastery a zkrátka pro všechny, kdo chtějí díky svému webu vydělávat. Affiliate program je napojený na náš e-shop Potreby-pro-vina.cz.

Chcete vědět více? Stačí nám napsat